EKİBİMİZ

Biltekin hukuk ve danışmanlık

Av. Hasan Bahri Mert BİLTEKİN

Üniversite öncesi eğitimini Yenişehir Ertuğrulgazi Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra yüksek öğrenimini İstanbul Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde tamamlamıştır. Avukatlık stajını Bursa Barosunda tamamlamış ve 2016 yılında Bursa Barosuna kayıtlı avukat olarak "Biltekin Hukuk ve Danışmanlık Bürosunu" kurmuştur. Bu esnada birçok dergide makale ve yazıları yayımlanmıştır. Kurucusu olduğu "Usûl Fikir Sanat" ismiyle yayımlanan derginin aynı zamanda editörlüğünü üstlenmiştir. Adalet Bakanlığı "Uzlaştırmacı Bilirkişilik" siciline kayıtlıdır. Üniversite ve meslek içi dönemde aldığı birçok eğitimin yanı sıra "Arsa Payı Karşılığı İnşaat Sözleşmeleri" konulu tezi yayımlanmıştır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Biltekin hukuk ve danışmanlık

Av. Beyza YALIN

Yalova Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2020 yılında mezun olmuştur. Mezuniyetinin ardından avukatlık stajını Biltekin Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’nda tamamlamıştır. 2020 yılında Anayasa Mahkemesinde “Anayasa Mahkemesi görev ve yetkileri kapsamında Norm Denetimi ile Bireysel Başvuru” başta olmak üzere “Siyasi Parti Kapatma Davaları ve Siyasi Partilerin Mali Denetimi” konularında bilgi edinme ve anayasa yargısına ilişkin çalışmalar yapmıştır. Ağırlıklı olarak; Tüketici Hukuku ile Miras ve Aile Hukuku alanındaki uyuşmazlıkların takibi ve yönetiminde görev almaktadır. Bursa Barosu’na kayıtlı avukat olarak çalışmaktadır.
İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Biltekin hukuk ve danışmanlık

Av. Zahide Nur TÜMEN

Büromuzun İstanbul ve Bursa ili danışmanlık ve çözüm ortağı Av. Zahide Nur TÜMEN, Bursa doğumludur. Bursa Anadolu Erkek Lisesi ve Yalova Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olup avukatlık stajını 2019 yılında Bursa Barosu’nda tamamlamıştır. 2019 yılından itibaren Bursa Barosu’na bağlı serbest avukat olarak çalışmaktadır.
İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Biltekin hukuk ve danışmanlık

Tuğba TURAN

Uludağ Üniversitesi mezunu olup Biltekin Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’nda Yönetici Asistanlığı konumunda çalışmaktadır.

×

Merhaba,

Telefonda hukuki danışmanlık hizmeti veremesek de randevu ve diğer talepleriniz için Whatsapp üzerinden hızlı iletişime geçebilirsiniz.

× Whatsapp Destek