HAKKIMIZDA

BİLTEKİN HUKUK VE DANIŞMANLIK BÜROSU

Biltekin Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, 2016 yılında Av. Hasan Bahri Mert BİLTEKİN tarafından kurulmuştur. Kurulduğu yıldan bu yana alanında uzman avukat kadrosu ile değişen yerel ve uluslararası mevzuatlara uyum sağlayarak; gerçek ve tüzel kişi müvekkillerine “Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık” hizmeti vermektedir.

Avukatlarımız, Türk adli ve idari yargısındaki yoğunluk göz önüne alındığında; hukuki sorunlar henüz doğmadan önleyici yöntemler kullanarak, usul ekonomisi ilkesi gereğince müvekkillerine zaman ve masraflar açısından azami faydayı sağlamayı amaçlamaktadır.

Bu kapsamda, gelişen ve modern çağda hızlı çözüm gerektiren hukuki uyuşmazlıklara, faaliyet gösterilen çalışma alanlarında; sulh, arabuluculuk ve tahkim hizmetleri ile de müvekkillerinin hukuki sorunlarını verimli, hızlı ve doğru şekilde çözmeyi amaçlamaktadır.

Uzman avukat kadromuzun, iş-bölümü esasına  göre sınıflandırılan uzmanlık alanları arasında; “Şirketler ve Ticaret Hukuku”,  “İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku”, “Tüketici Hukuku”, “Sigorta ve Tazminat Hukuku”, “İcra İflas Hukuku” ile “Miras ve Aile Hukuku” başta olmak üzere birçok hukuki ve cezai  uyuşmazlıklardan doğan davalar bulunmaktadır.

 

PRENSİPLERİMİZ VE HEDEFİMİZ

Başvurucu müvekkillerin bilgileri ve ticari sırları en üst düzeyde önem taşımaktadır. Müvekkillerimizin, “Biltekin Hukuk ve Danışmanlık Bürosu” ile paylaştığı tüm sırlar ile ve ‘know-how’ niteliğindeki bilgiler profesyonel gizlilik ve sorumluluk esaslarına uygun olarak gizli tutulmaktadır.

Avukatlarımız tarafından, “Türkiye Barolar Birliği Meslek Kuralları” ile “Avrupada Avukatlık Mesleğine İlişkin Temel İlkeler Tüzüğü ve Avrupada Avukatların Tabi Olduğu Meslek Kurallarına” uygun olarak hareket etmek ve uyuşmazlıkların hızlı olarak çözüme kavuşması ana prensibimizdir.

Hukuku ve maddi gerçeği arayışımızda ünlü düşünürün sözünü esas almaktayız;

 

“Bir tek kişiye yapılan haksızlık, bütün topluluğa yapılmış bir tehdittir.” Charles de Montesquieu

×

Merhaba,

Telefonda hukuki danışmanlık hizmeti veremesek de randevu ve diğer talepleriniz için Whatsapp üzerinden hızlı iletişime geçebilirsiniz.

× Whatsapp Destek